Maak kennis met ons team:

Dagelijks werken wij met een team van financieel adviseurs aan jouw financiële zekerheid. Al onze adviseurs hebben een gedegen opleiding. Ook hebben ze allemaal hun eigen specifieke expertises. Wil je een afspraak met een van onderstaande adviseurs? Dat kan! Klik op jouw financieel adviseur voor de contactmogelijkheden.

 

 

Adriaan Postma

Adriaan Postma

Directeur/ Financieel Adviseur
Hypotheken, pensioenen, kredieten en verzekeringen
T 06-15840859 E adriaan@postmaadvies.nl
Richard Kunst

Richard Kunst

Financial Life Planner T 06-38760504 E richard@postmaadvies.nl
Johan van Rijbroek

Johan van Rijbroek

Financieel adviseur
Hypotheken, pensioenen, inkomen en verzekeringen
T 06-39454401 E johan@postmaadvies.nl
Joost Wegman

Joost Wegman

Financieel adviseur
Hypotheken en verzekeringen
T 06-16472924 E joost@postmaadvies.nl

Tom Platvoet

Financieel adviseur
Verzekeringen, hypotheken en kredieten
T 06-30145749 E tom@postmaadvies.nl
Melle Sijbesma

Melle Sijbesma

Financieel Adviseur Hypotheken, vermogen en verzekeringen T 06-45979395 E melle@postmaadvies.nl
Frank Segerink

Frank Segerink

Financieel Adviseur T 06-11271262 E frank@postmaadvies.nl
Bart Oude Groeniger

Bart Oude Groeniger

Financieel Adviseur T 06-14756813 E bart@postmaadvies.nl
Fiona Polman

Fiona Polman

Financieel Adviseur T 088-3880388 E fiona@postmaadvies.nl
Piet Cornet

Piet Cornet

Leidinggevende Schade- en
Inkomensverzekeringen
T 06-15066179 E piet@postmaadvies.nl

Eric van der Aa

Adviseur Schadeverzekeringen T 06-29542778 E eric@postmaadvies.nl
Femke Oude Groeniger

Femke Oude Groeniger

Adviseur Particuliere Verzekeringen T 06-24318167 E femke@postmaadvies.nl

Henkjan Simmelink

Adviseur Particuliere- en zakelijke verzekeringen T 06-23416821 E henkjan@postmaadvies.nl
Nora Eggens

Nora Eggens

Office manager T 088-3880388 E binnendienst@postmaadvies.nl
Wilma Stenveld

Wilma Stenveld

Binnendienst medewerker T 088-3880388 E binnendienst@postmaadvies.nl
Nicole Lokotte

Nicole Lokotte

Binnendienst medewerker T 088-3880388 E binnendienst@postmaadvies.nl
Duidelijk. Betrokken.
Bel ons met al je vragen 088 - 388 03 88
Volg ons